Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

14/5/2016

Самата поставеност на е-продавницата е доста концизна и јасна. Секој продукт кој што ќе посакам да го проверам со информации и прегледам, постапката е многу едноставна. Филтрите за пребарување се одлично селектирани и прецизирани според категориите. Нарачките се вршат многу едноставно и воопшто нема простор за корисникот да се збуни при купување. Во секој поглед моето лично искуство со DDS...

Hosted By

Вкупно продукти: 157
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

365

дена

Sagem D142 DECT cordless phone, Blue display with ...

Производител: SAGEM

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

Alcatel 10.16 1016G, Mobile feature phone, black, ...

Производител: Alcatel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

CAT mobilen telefon B25 (DualSIM) 2mp, IP67, 1300m...

Part number: kad.mtb25

Производител: CAT

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

CAT mobilen telefon B30 (DualSIM) 2mp, IP67, 1000m...

Part number: kad.mtb30

Производител: CAT

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Econ W700 Feature phone, Dual SIM, White/Purple, 1...

Производител: Econ

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

PANASONIC KX-TG1611FXH, DECT cordless telephone, B...

Производител: Panasonic

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

PANASONIC KX-TS500FXB, Corded phone, Black, Redial...

Производител: Panasonic

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

MANTA MS1701R Mobile phone, Dual SIM, Black/Red

Производител: MANTA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Tristar TE-6600, Corded phone deskmaster 4000, црн...

Производител: Tristar

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

PANASONIC KX-TS520FXJ, Corded phone, Beige, Redial...

Производител: Panasonic

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

BRONDI ATLAS BLACK, MULTI-FUNCTION Corded phone, 1...

Производител: BRONDI

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback