Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

14/5/2016

Самата поставеност на е-продавницата е доста концизна и јасна. Секој продукт кој што ќе посакам да го проверам со информации и прегледам, постапката е многу едноставна. Филтрите за пребарување се одлично селектирани и прецизирани според категориите. Нарачките се вршат многу едноставно и воопшто нема простор за корисникот да се збуни при купување. Во секој поглед моето лично искуство со DDS...

Hosted By

Вкупно продукти: 17
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Дијагонала
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

10

дена

Sweex 1.5" Digital photo frame Pink MM004PV5

Производител: Sweex

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Avatec DPF-7008 Digital Photo Frame, 7" Glass...

Производител: Avatec

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Avatec KT701 Square Digital Photo Frame, 7" W...

Производител: Avatec

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Avatec 2001 Digital Photo Frame, 7" A grade p...

Производител: Avatec

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Avatec DPF-7203 Digital Photo Frame, 7" Glass...

Производител: Avatec

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Avatec 3007 Digital Photo Frame, 7" A grade p...

Производител: Avatec

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Maxell DPF 81, Digital photo frame 8", 800x48...

Производител: Maxell

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

Philips SPF1207/10, Digital PhotoFrame 7"

Производител: Philips

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

Hama 00095277 7SLB Photo frame, Black, 7" TFT...

Производител: Hama

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

Hama 00095290 8SLB Photo frame, Black, 8" TFT...

Производител: Hama

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback