Ценовник Последна промена: 24.01.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

3/6/2016

Добра комуникација со вработените во DDStore.mk , брзо процесуирање на нарачката и би рекол експресна достава на продуктот од страна на партнерот за логистика на DDStore.mk. Како препорака би рекол сајтот да стави опција за потрошувачот да може да ја комплетира нарачката по нејзиното пристигнување и опција ( Dispute ) во случај на неисправен или оштетен продукт при транспорт. Се на се ј...

Hosted By

Вкупно продукти: 129
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Моќност
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

30

дена

ATX 700W, 20+4pins, 1 x 4-pin P4 Connector, 2 x S...

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

PSU 430W EVGA 12CM FAN 80+ 100-W1-0430-K2

Part number: 100-W1-0430-K2

Производител: EVGA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

PSU 500W EVGA 500B Bronze 100-B1-0500-K2

Part number: 100-B1-0500-K2

Производител: EVGA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

ANTEC PSU Antec VP700PC EC 700W 12cm fab 80plus

Part number: VP700P EC

Производител: Antec

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

PSU 700W EVGA 700B Bronze 100-B1-0700-K2

Part number: 100-B1-0700-K2

Производител: EVGA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

PSU 550W 14CM FAN, EVGA SuperNOVA G2, 80+ GOLD, FU...

Part number: 220-G2-0550-Y2

Производител: EVGA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

PSU 650W 13,5CM FAN, EVGA SuperNOVA G1, 80+ GOLD, ...

Part number: 120-G1-0650-X2

Производител: EVGA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

PSU 750W 14CM FAN, EVGA SuperNOVA G1, 80+ GOLD, FU...

Part number: 120-G1-0750-X2

Производител: EVGA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

PSU 850W 14CM FAN, EVGA SuperNOVA G2, 80+ GOLD, FU...

Part number: 220-G2-0850-X2

Производител: EVGA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

Cooler Master Power Supply V Series, 850W, ATX 12V...

Part number: RS850-AFBAG1-EU

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

Cooler Master Power Supply V Series, 1000W, ATX 12...

Part number: RSA00-AFBAG1-EU

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

JNC 500W, 20+4 pin P4 CE ATX, W/CORD, SATA

Part number: 1403

Производител: JNC

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Cooler Master Power Supply G550M GM Series, 550W, ATX 20+4 pin, 100-240 V, 8-4A, 60-50 Hz, 80 Plus Bronze, 85%, Black

Цена

4.485  ден.

Редовна цена:

4.721 ден.

Гаранција

1440

дена

Cooler Master Power Supply G550M GM Series, 550W, ...

Part number: RS550-AMAAB1-EU

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HKC Power Supply 650w, 12CM fan, 20+4pin, SATA, 1x...

Part number: V-650

Производител: HKC

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Cooler Master Power Supply G750M GM Series, 750W, ATX 20+4 pin, 8 x SATA, 100-240 V, 50-60 Hz, A/EU Cable, Bronze Modular

Цена

5.547  ден.

Редовна цена:

5.839 ден.

Гаранција

1440

дена

Cooler Master Power Supply G750M GM Series, 750W, ...

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HKC Power Supply 450w, 12CM fan, 20+4pin, SATA, 1x...

Part number: V-450

Производител: HKC

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Cooler Master Power Supply G650M GM Series, 650W, ATX 20+4 pin, 100-240 V, 12-6A, 50-60 Hz, 85%, A/EU Cable, Black

Цена

4.962  ден.

Редовна цена:

5.223 ден.

Гаранција

1440

дена

Cooler Master Power Supply G650M GM Series, 650W, ...

Part number: rs650-amaab1-eu

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HKC Power Supply 450w, 24pin, SATA PCI-E, Silence,...

Part number: SZ-450PDR

Производител: HKC

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback