Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

3/6/2016

Добра комуникација со вработените во DDStore.mk , брзо процесуирање на нарачката и би рекол експресна достава на продуктот од страна на партнерот за логистика на DDStore.mk. Како препорака би рекол сајтот да стави опција за потрошувачот да може да ја комплетира нарачката по нејзиното пристигнување и опција ( Dispute ) во случај на неисправен или оштетен продукт при транспорт. Се на се ј...

Hosted By

Вкупно продукти: 33
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

0

дена

Surveillance Power PIN

Производител: MAGNUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

19.99.1018-100 Power cable straight Schuko, 1.8m, ...

Производител: Roline

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

19.99.1515-100/30.06.9037-100 Power extension cabl...

Производител: Roline

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

11.03.1015-100 ROLINE ATX 1.3 power ext.cable,20pi...

Производител: Roline

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

19.99.1530-80 VALUE Extens. Pow. Cab.,IEC,black,3....

Производител: Roline

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

19.99.1022-50 Power Y splitter cable Schuko 2.0m, ...

Производител: Roline

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

SATA-DATA CABLE

Part number: CABLE\\SATA

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Kabel USB 1.8m/1.5m

Part number: kd.kab.usb

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

19.99.1510-20 VALUE Monitor Power Cable, 1m

Производител: Roline

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

19.99.2096-100 VALUE NB Power Cord,2 pole,black,1....

Производител: Roline

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback