Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

3/6/2016

Добра комуникација со вработените во DDStore.mk , брзо процесуирање на нарачката и би рекол експресна достава на продуктот од страна на партнерот за логистика на DDStore.mk. Како препорака би рекол сајтот да стави опција за потрошувачот да може да ја комплетира нарачката по нејзиното пристигнување и опција ( Dispute ) во случај на неисправен или оштетен продукт при транспорт. Се на се ј...

Hosted By

Вкупно продукти: 38
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

0

дена

19.07.1113-1 Powerbar 3-Way, 1.4m

Производител: Roline

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

19.07.1116-1 Powerbar 6-Way, 1.4m

Производител: Roline

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

19.07.1126-1 Powerbar 6-Way with On/Off switch, 1....

Производител: Roline

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Belkin SURGE,PRT,5OT,194OJ.150k,2M,45KA,RJ45,TE F9...

Производител: BELKIN

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Belkin Surge protector w/timer 8 sockets 2m cord C...

Производител: BELKIN

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Verbatim Power pack AA USB portable

Part number: 97931

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

E-pro ZM-GT1500H (10A)(1M), 5 way Surge protector,...

Производител: E-pro

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

E-pro ZM-GT1500H (16A)(2M), 1050 joules 5 way Surg...

Производител: E-pro

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Aigostar prodolzen kabel so 4 prikl. 3G1.5m m2 3M ...

Part number: as.kbl.4pr./3m

Производител: Aigostar

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Aigostar prodolzen kabel so 3 prikl. 3G1.5m m2 5M ...

Part number: as.kbl.3pr./5m

Производител: Aigostar

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Aigostar prodolzen kabel so 6 prikl. 3G1.5m m2 5M ...

Part number: as.kbl.6pr./5m

Производител: Aigostar

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Powercube socket USB 230V grey

Part number: ts.pc.sousb230g

Производител: TSUBEHOEA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Verbatim Portable Power Pack Dual USB 10400mAh 2.1...

Part number: 49952

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback