Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

3/6/2016

Добра комуникација со вработените во DDStore.mk , брзо процесуирање на нарачката и би рекол експресна достава на продуктот од страна на партнерот за логистика на DDStore.mk. Како препорака би рекол сајтот да стави опција за потрошувачот да може да ја комплетира нарачката по нејзиното пристигнување и опција ( Dispute ) во случај на неисправен или оштетен продукт при транспорт. Се на се ј...

Hosted By

Вкупно продукти: 142
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Моќност
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

0

дена

MSI PSU MS-500

Part number: MS-500

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

MSI PSU MS-550

Part number: MS-550

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

MSI PLATINUM 600 v7 ATX 2.31

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

COOLERMASTER G650M GM Series, 650W, ATX 20+4 pin, ...

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

COOLERMASTER G750M GM Series, 750W, ATX 20+4 pin, ...

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

Cooler Master MasterWatt Lite 500W, 230V, 80Plus, ...

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

Cooler Master MasterWatt Lite 600W, 230V, 80Plus, ...

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

Cooler Master MasterWatt Lite 700W, 230V, 80Plus, ...

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

JNC 500W, 20+4 pin P4 CE ATX, W/CORD, SATA

Part number: 1403

Производител: JNC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

600

дена

HKC Power Supply 650w, 12CM fan, 20+4pin, SATA, 1x...

Part number: V-650

Производител: HKC

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Cooler Master Power Supply G550M GM Series, 550W, ATX 20+4 pin, 100-240 V, 8-4A, 60-50 Hz, 80 Plus Bronze, 85%, Black

Цена

4.485  ден.

Редовна цена:

4.721 ден.

Гаранција

1440

дена

Cooler Master Power Supply G550M GM Series, 550W, ...

Part number: RS550-AMAAB1-EU

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Попуст

NEO ECO Series - 520C  520W rp.(1 rail-40A(480W)@12V), 8+6 Pin PCIE, 12cm DBB fan

Цена

3.396  ден.

Редовна цена:

3.774 ден.

Гаранција

1080

дена

NEO ECO Series - 520C 520W rp.(1 rail-40A(480W)@1...

Part number: 0-761345-10655-9

Производител: Antec

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

JNC Power Supply, 750W, ATX, 2xSATA, r23, W/PSU CO...

Part number: 750W

Производител: JNC

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback