Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

3/6/2016

Добра комуникација со вработените во DDStore.mk , брзо процесуирање на нарачката и би рекол експресна достава на продуктот од страна на партнерот за логистика на DDStore.mk. Како препорака би рекол сајтот да стави опција за потрошувачот да може да ја комплетира нарачката по нејзиното пристигнување и опција ( Dispute ) во случај на неисправен или оштетен продукт при транспорт. Се на се ј...

Hosted ByГаранција

360

дена

HP LaserJet P1102 Printer

Part number: CE651A

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

XEROX WORKCENTRE 6605 A4, P/C/S/F, 36/35 ppm, DADF...

Part number: 6605V_DN

Производител: Xerox

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

XEROX Phaser 6500VN, A4 Color Laser, 23ppm Black&a...

Part number: 6500V_N

Производител: Xerox

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

XEROX WORKCENTRE 6027NI A4, P/C/S/F, 18/18 ppm, AD...

Part number: 6027V_NI

Производител: Xerox

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

HP printer Deskjet 2130, A4, All in one print/copy...

Part number: pr.hp.2130

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Canon CanoScan LiDE 120 A4

Part number: pr.can.sclide120

Производител: Canon

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Canon i-SENSYS LBP6030B Laser printer monochrome 8...

Part number: pr.can.lbp6030b

Производител: Canon

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

HP printer LJ Pro P1102, A4, Mono CE651A wb

Part number: pr.hp.p1102wb

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Lexmark MS312dn Laser printer monochrome

Part number: pr.lex.ms312dn

Производител: LEXMARK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Canon i-Sensys MF3010 Mono Multifunction printer 3...

Part number: pr.can.mf3010

Производител: Canon

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

HP printer monochrome LJ P3005N, Q7814A used

Part number: pr.hp.ljP3005N*

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

HP Office jet Pro 8710 e- AIO printer, WIFI, D9L1...

Part number: pr.hp.8710

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Lexmark MX310dn Laser printer Duplex, multifunctio...

Part number: pr.lex.mx310dn

Производител: LEXMARK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

HP printer monochrome LJ M127fn A4 MFP ADF CZ181A

Part number: pr.hp.ljM127fn

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

HP printer monochrome LJ M402dne A4 C5J91A

Part number: pr.hp.ljM402dne

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Lexmark MX410de Laser printer monochrome 4-in-1 pr...

Part number: pr.lex.mx410de

Производител: LEXMARK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

LEXMARK MX511DE, A4 MFP Mono Laser, 42 ppm, P/S/C/...

Part number: 135S5763

Производител: LEXMARK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

LEXMARK MX310DN, A4 Mono MFP Laser, P/C/S/F ADF, 3...

Part number: 0135S5760

Производител: LEXMARK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

LEXMARK MS810DN, A4 Mono Laser

Part number: 40G0130

Производител: LEXMARK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

LEXMARK MS415dn, A4 Mono Laser, 40ppm, 800MHz, 25...

Part number: 35S0280

Производител: LEXMARK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

LEXMARK 2580, 9-Pin Dot Matrix, res. 240 x 144, 61...

Part number: 11C2560

Производител: LEXMARK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Samsung printer SLM2675F/SEE 4in1 print/copy/scan/...

Part number: pr.sam.2675f

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

LEXMARK CX410DE, A4 Color MFP Laser, 30ppm, 800MHz...

Part number: 28D0562

Производител: LEXMARK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

LEXMARK LEXMARK MS312DN, A4 Mono Laser, 33ppm, 800...

Part number: 35S0080

Производител: LEXMARK

Прегледај
Во кошничка

Попуст

XEROX Phaser 3320, A4 Mono Laser, 35ppm, 600MHz, 128MB, Gigabit Ethernet, Wi-Fi, Duplex, DC 80K

Цена

15.935  ден.

Редовна цена:

16.774 ден.

Гаранција

360

дена

XEROX Phaser 3320, A4 Mono Laser, 35ppm, 600MHz, 1...

Part number: 3320V_DNI

Производител: Xerox

Прегледај
Во кошничка

Попуст

XEROX LASER MONO XEROX Phaser 3020, A4 Mono Laser

Цена

3.651  ден.

Редовна цена:

3.843 ден.

Гаранција

360

дена

XEROX LASER MONO XEROX Phaser 3020, A4 Mono Laser

Part number: 3020V_BI

Производител: Xerox

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

XEROX WorkCentre 3215NI, A4 MFP Laser, P/C/S/F, 26...

Part number: 3215V_NI

Производител: Xerox

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Lexmark MS415dn Laser printer monochrome

Part number: pr.lex.ms415dn

Производител: LEXMARK

Прегледај
Во кошничка

Попуст

XEROX Phaser 3160N, A4 Mono Laser, 24ppm, Up to 15,000 images/month, 600x600 dpi, 360 MHz, USB 2.0, Wi-Fi, 8 sec

Цена

6.806  ден.

Редовна цена:

7.164 ден.

Гаранција

360

дена

XEROX Phaser 3160N, A4 Mono Laser, 24ppm, Up to 15...

Part number: 100N02712

Производител: Xerox

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

XEROX WorkCentre 3025NI, A4 MFP laser, P/C/S/F, 20...

Part number: 3025V_NI

Производител: Xerox

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

XEROX WorkCentre 3025BI, A4 MFP laser, P/C/S, 20pp...

Part number: 3025V_BI

Производител: Xerox

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback