Ценовник Последна промена: 24.01.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

3/6/2016

Добра комуникација со вработените во DDStore.mk , брзо процесуирање на нарачката и би рекол експресна достава на продуктот од страна на партнерот за логистика на DDStore.mk. Како препорака би рекол сајтот да стави опција за потрошувачот да може да ја комплетира нарачката по нејзиното пристигнување и опција ( Dispute ) во случај на неисправен или оштетен продукт при транспорт. Се на се ј...

Hosted By

Вкупно продукти: 155
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Сокет
- Сите -
Брзина на процесор
- Сите -
Број на јадра
- Сите -
Пакување
- Сите -
Технологија на процесор
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

1080

дена

Intel® Core™ i5-6500 Processor (6M Cache...

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Intel® Core™ i5-4460 Processor (6M Cache...

Part number: BX80646I54460

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Intel® Core™ i3-6100 Processor (3M Cache...

Part number: BX80662I36100SR2HG

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Intel Proccessor Desktop Core i5-6600, 3.3GHz, 6MB...

Part number: BX80662I56600SR2L5

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Intel® Celeron® Processor 430 (512K Cache,...

Part number: AT80557430

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback