Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

14/5/2016

Самата поставеност на е-продавницата е доста концизна и јасна. Секој продукт кој што ќе посакам да го проверам со информации и прегледам, постапката е многу едноставна. Филтрите за пребарување се одлично селектирани и прецизирани според категориите. Нарачките се вршат многу едноставно и воопшто нема простор за корисникот да се збуни при купување. Во секој поглед моето лично искуство со DDS...

Hosted By

Вкупно продукти: 193
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Сокет
- Сите -
Брзина на процесор
- Сите -
Број на јадра
- Сите -
Пакување
- Сите -
Технологија на процесор
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

90

дена

Intel® Celeron® M 1.50GHz 1MB 478 BOX

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Intel Proccessor Core i7-7700 3.6 GHz Kaby Lake, 8...

Part number: BX80677I77700

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

INTEL i3-7100, 3MCache, 3.9GHz,Kaby Lake, 14nm, 2c...

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Intel Proccessor Core i3-7100 3.9GHz Kaby Lake, 3M...

Part number: BX80677I37100

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Intel Proccessor Core i5-7400 3 GHz Kaby Lake, 6MB...

Part number: BX80677I57400

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Intel Proccessor Core i5-7500 3.4GHz Kaby Lake, 6M...

Part number: BX80677I57500

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Intel Proccessor Core i5-7600 3.5 GHz Kaby Lake, 6...

Part number: BX80677I57600

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

INTEL I7-7700K 4.2GHz Kaby Lake up to 4.5GHz,8MB C...

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Intel Pentium G4400 3.30GHz Box, Core Kaby Lake, 2...

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Intel Pentium G4500 3.50GHz Box, Core Kaby Lake, 2...

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Intel Pentium G4560 3.50 GHz, BOX, Core Kaby Lake,...

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Intel Core i3-7100 Processor 3.9GHz, Box, Core Nam...

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

AMD RYZEN 5 1400 3.2GHz up to 3.4GHz, Box, AM4, CP...

Производител: AMD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

AMD RYZEN 5 1600 3.2GHz up to 3.6GHz, Box, AM4, CP...

Производител: AMD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Intel® Core™ i5-4690K Processor 1150 Ci5...

Part number: BX80646I54690K

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Intel Proccessor Core i5-7600K 3.8GHz Kaby Lake, 6...

Part number: BX80677I57600K

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Intel i5-7600K 3.8 GHz up to 4.2 GHz, Core Name: K...

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

AMD RYZEN 5 1600X 3.6GHz up to 4.0GHz, Box, AM4, C...

Производител: AMD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

AMD RYZEN 7 1700 3.0GHz up to 3.7GHz, Box, AM4, CP...

Производител: AMD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Intel i7-7700K 4.2 GHz up to 4.5 GHz, Box, Core Na...

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Intel® Core™ i7-5820K Processor 3.30G, 1...

Part number: BX80648I75820K

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

AMD RYZEN 7 1700X 3.4GHz up to 3.8GHz, Tray, AM4, ...

Производител: AMD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Intel Core i7-6800K (15M Cache, up to 3.60 GHz), T...

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

AMD RYZEN 7 1800X 3.6GHz up to 4.0GHz, Box, AM4, C...

Производител: AMD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Intel Core i7-6850K Processor (15M Cache, up to 3....

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Intel® Core™ i7-5930K Processor 3.50G, 1...

Part number: BX80648I75930K

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Intel i5 7500 up to 3.80 GHz, Box, Core Name: Kaby...

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Intel i7 7700 3.60 GHz up to 4.20 GHz, Box, Core N...

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback