Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

6/2/2016

It's great, will buy again.

Hosted By

Вкупно продукти: 147
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Резолуција
- Сите -
Brightness
- Сите -
Contrast Ratio
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

700

дена

Aiptek Pico Projector PocketCinema T25, Projects i...

Производител: Aiptek

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

ACER M87-S01MW Projection Screen Wall & Ceilin...

Part number: JZ.J7400.002

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

ACER A1200, DLP 3D, XGA,3400Lm, 20000/1, HDMI, Rec...

Part number: MR.JMY11.001

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

ACER A1300W, DLP 3D, WXGA,3500Lm, 20000/1, HDMI, R...

Part number: MR.JMZ11.001

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Попуст

ACER P5515, DLP 3D, 1080p, 4000Lm, 12000/1, HDMI, RJ45, Bag, 2.5Kg,EURO Power EMEA

Цена

54.106  ден.

Редовна цена:

56.954 ден.

Гаранција

1080

дена

ACER P5515, DLP 3D, 1080p, 4000Lm, 12000/1, HDMI, ...

Part number: MR.JLC11.001

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Попуст

ACER X1378WH, DLP 3D, WXGA, 3800Lm, 20000/1, HDMI, 2Kg, EURO Power

Цена

32.845  ден.

Редовна цена:

34.573 ден.

Гаранција

720

дена

ACER X1378WH, DLP 3D, WXGA, 3800Lm, 20000/1, HDMI,...

Part number: MR.JMJ11.001

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Попуст

ACER X133PWH, DLP 3D, WXGA, 3000Lm, 13000/1, HDMI, 2Kg, EURO Power

Цена

28.348  ден.

Редовна цена:

29.841 ден.

Гаранција

720

дена

ACER X133PWH, DLP 3D, WXGA, 3000Lm, 13000/1, HDMI,...

Part number: MR.JL011.001

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Попуст

ACER X115, DLP 3D, SVGA, 3300 lm, 20000/1, 2.5kg, Euro Power EMEA

Цена

19.813  ден.

Редовна цена:

20.856 ден.

Гаранција

720

дена

ACER X115, DLP 3D, SVGA, 3300 lm, 20000/1, 2.5kg, ...

Part number: MR.JNP11.001

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

ACER X115H, DLP 3D, SVGA, 3300 lm, 20000/1, HDMI, ...

Part number: MR.JN811.001

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Попуст

ACER P1186, DLP 3D,SVGA,3400Lm, 20000/1, HDMI, Bag, 2kg,EUROPower EMEA

Цена

21.871  ден.

Редовна цена:

23.022 ден.

Гаранција

1080

дена

ACER P1186, DLP 3D,SVGA,3400Lm, 20000/1, HDMI, Bag...

Part number: MR.JMV11.001

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Попуст

ACER X127H, DLP 3D, XGA, 3600Lm, 20000/1, HDMI,Speakers  2.5Kg, EURO Power

Цена

24.767  ден.

Редовна цена:

26.070 ден.

Гаранција

720

дена

ACER X127H, DLP 3D, XGA, 3600Lm, 20000/1, HDMI,Spe...

Part number: MR.JP311.001

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Попуст

ACER P1286, DLP 3D, XGA,3300Lm, 20000/1, HDMI, Bag, 2kg,EUROPower EMEA

Цена

27.434  ден.

Редовна цена:

28.878 ден.

Гаранција

1080

дена

ACER P1286, DLP 3D, XGA,3300Lm, 20000/1, HDMI, Bag...

Part number: MR.JMW11.001

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

ACER WirelessProjection-Kit UWA3 (Black) USB-A EUR...

Part number: MC.JG811.00C

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

SHARP PG-LX2000, DLP Projector 3D ready, XGA 1024x...

Производител: SHARP

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

OPTOMA Projector DLP W311 Texas instruments, black...

Производител: Optoma

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

OPTOMA Projector DLP S311, Texas instruments techn...

Производител: Optoma

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

OPTOMA Projector DLP W330 Texas instruments techno...

Производител: Optoma

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

OPTOMA projector DLP X316 Texas instruments techno...

Производител: Optoma

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

OPTOMA projector DLP X402 Texas instruments techno...

Производител: Optoma

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

OPTOMA Projector DLP W316 Texas instruments techno...

Производител: Optoma

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

OPTOMA projector DLP H114, HD ready, Full 3D

Производител: Optoma

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

OPTOMA projector DLP H183X, HD ready, Full 3D, Whi...

Производител: Optoma

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

OPTOMA projector DLP H181X

Производител: Optoma

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

LG PW800G LED WXGA (1280x800)

Производител: LG

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

OPTOMA Bright & Immersive Full 3D Home Enterta...

Производител: Optoma

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

OPTOMA Ultimate 3D projector DLP HD141X Texas inst...

Производител: Optoma

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback