Ценовник Последна промена: 24.01.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

6/2/2016

It's great, will buy again.

Hosted By

Вкупно продукти: 350
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
RAM капацитет
- Сите -
Слот
- Сите -
Магистралa
- Сите -
Тип на меморија
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

1080

дена

A-DATA 1GB DDR2 667MHz SODIMM

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

2 GB DDRIII 1333 SO-DIMM

Part number: PSD32G133381S

Производител: PATRIOT

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

SILICON POWER SODIMM 8GB DDR4, 2133MHz

Part number: SP008GBSFU213N02

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

A-Data RAM 8GB, DDR3L, 1600Mhz, SO DIMM, CL11 Low ...

Part number: ADDS1600W8G11-B

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

A-Data RAM 4GB, DDR3, PC-12800, 1600Mhz, SODIMM, C...

Part number: AD3S1600W4G11-B

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

A-Data RAM 4GB, DDR3L, 1600Mhz, SO DIMM, CL11 Low ...

Part number: ADDS1600W4G11-B

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

A-Data RAM 4GB, DDR4, 2400Mhz, DIMM, CL15

Part number: AD4U2400W4G17-B

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

A-Data RAM 4GB, DDR4, 2400Mhz, SO DIMM, CL17

Part number: AD4S2400J4G17-B

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

A-Data RAM 8GB, DDR4, 2400Mhz, SO DIMM, CL17

Part number: AD4S2400W8G17-B

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

A-Data RAM 8GB, DDR4, 2400Mhz, DIMM, CL17

Part number: AD4U240038G17-B

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Apacer Ram 2GB(256MBx16), DDR3, DIMM 12800-11 G

Part number: AU02GFA60CAWBGC

Производител: APACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 16GB (2x8GB) 3000MHz G.SKILL Ripjaws4 F4-...

Part number: F4-3000C15D-16GRBB

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

A-Data RAM 16GB, DDR4 XPG Z1, 2400Mhz, CL16 Red

Part number: AX4U2400316G16-BRZ

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

A-Data RAM 8GB, DDR4 XPG Z1, 2400Mhz, CL16 Red, 51...

Part number: AX4U2400W8G16-BRZ

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

A-Data RAM 8GB, DDR4 XPG Z1, 2400Mhz, CL16 Red

Part number: AX4U240038G16-BRZ

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Apacer Ram 8GB (512x8 ), DDR3 DIMM 12800-11 AP-PC ...

Part number: 78.C1GET.9K10C

Производител: APACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

A-Data RAM 16GB, DDR4, 2133Mhz, CL15 U-DIMM

Part number: AD4U2133316G15-B

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback