Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

20/4/2016

Поголема координација со брзата пошта. Чекам порачка веќе 4 дена.

Hosted By

Вкупно продукти: 320
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
RAM капацитет
- Сите -
Слот
- Сите -
Магистралa
- Сите -
Тип на меморија
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

700

дена

2GB DDR2 800MHz 240pin U-DIMM, PQI CL5

Производител: PMI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DIMM 1GB DDR2 800MHz CL6 Kingston bulk

Part number: KVR800D2N6/1G

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

256MB 400MHz DDR PQI 16x16

Производител: PMI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

Corsair 512MB DDR2 667MHz, VS512MB667D2, 64Mx64non...

Производител: Corsair

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

512MB DDR 400MHz 184pin PQI CL3

Производител: PMI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

2 GB DDRIII 1600

Part number: PSD32G16002H

Производител: PATRIOT

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

2 GB DDRIII 1333 SO-DIMM

Part number: PSD32G133381S

Производител: PATRIOT

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

1GB DDR2 800MHz PQI, 240pin U-DIMM, CL5

Производител: PMI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

2GB DDR3 1333MHz 204pin SO-DIMM, PQI CL9

Производител: PMI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 16GB (2x8GB) 2400MHz G.SKILL Trident Z RG...

Part number: F4-3000C16D-16GTZR

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 8GB 2133MHz G.SKILL F4-2133C15S-8GNT

Part number: F4-2133C15S-8GNT

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 32GB (4x8GB) 2400MHz G.SKILL Trident Z RG...

Part number: F4-2400C15Q-32GTZR

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 32GB (4x8GB) 3000MHz G.SKILL Trident Z RG...

Part number: F4-3000C16Q-32GTZR

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

KINGSTON HyperX Fury 4GB DDR3 1866MHz

Part number: HX318C10F/4

Производител: Kingston

Прегледај

Гаранција

1800

дена

HyperX Savage Black 8GB 3000MHz (Kit of 2) DDR4 CL...

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 16GR (2x8GB) 3000MHz G.SKILL Ripjaws4 F4-...

Part number: F4-3000C15D-16GRK

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

HyperX Impact Black 16GB 1600MHz (2x8GB) SODIMM DD...

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR3 8GB (2x4GB) 2400MHz G.SKILL Sniper F3-2...

Part number: F3-2400C11D-8GSR

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 16GB (2x8GB) 3200MHz G.SKILL Trident Z F4...

Part number: F4-3200C15D-16GTZ

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 16GB (2x8GB) 3200MHz G.SKILL Trident Z F4...

Part number: F4-3200C15D-16GTZKO

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 16GB (2x8GB) 3200MHz G.SKILL Trident Z F4...

Part number: F4-3200C15D-16GTZSK

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR3 16GB (2x8GB) 2400MHz G.SKILL Sniper F3-24...

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

SILICON POWER SODIMM 8GB DDR4, 2133MHz

Part number: SP008GBSFU213N02

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SILICON POWER 4GB DDR3 1600MHz SoDimm CL11 LV

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

KINGSTON Kingston 8GB 2133MHz, DDR4 Non-ECC, CL15 ...

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR3 8GB 1600MHz G.SKILL AEGIS F3-1600C11S-8GI...

Part number: F3-1600C11S-8GIS

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback