Ценовник Последна промена: 18.01.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

3/6/2016

Добра комуникација со вработените во DDStore.mk , брзо процесуирање на нарачката и би рекол експресна достава на продуктот од страна на партнерот за логистика на DDStore.mk. Како препорака би рекол сајтот да стави опција за потрошувачот да може да ја комплетира нарачката по нејзиното пристигнување и опција ( Dispute ) во случај на неисправен или оштетен продукт при транспорт. Се на се ј...

Hosted By

Вкупно продукти: 339
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
RAM капацитет
- Сите -
Слот
- Сите -
Магистралa
- Сите -
Тип на меморија
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

1080

дена

A-DATA 512 DDR2 533MHz 240pin

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

VM DDR 128MB PC2700 333MHz

Part number: PC2700

Производител: VM

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

A-DATA 1GB DDR2 667MHz SODIMM

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

2 GB DDRIII 1333 SO-DIMM

Part number: PSD32G133381S

Производител: PATRIOT

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

Corsair 2GB DDR3 1333MHz, VS2GB1333D3 G, Unbuffere...

Производител: Corsair

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

SILICON POWER SODIMM 8GB DDR4, 2133MHz

Part number: SP008GBSFU213N02

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

A-Data RAM 8GB, DDR4 XPG Z1, 2400Mhz, CL16 Red, 51...

Part number: AX4U2400W8G16-BRZ

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

A-Data RAM 8GB, DDR4 XPG Z1, 2400Mhz, CL16 Red

Part number: AX4U240038G16-BRZ

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

A-Data RAM 16GB, DDR4, 2133Mhz, CL15 U-DIMM

Part number: AD4U2133316G15-B

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

A-Data RAM 16GB, DDR4 XPG Z1, 2400Mhz, CL16 Red

Part number: AX4U2400316G16-BRZ

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

1 GB DDR II 800 SO-DIMM

Производител: HYNIX

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Apacer DDRAM II 2GB 800MHz

Part number: AU02GE800C5NBGC

Производител: APACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Kingston DRAM DDR3, PC 12800, 1600Mhz, 4GB, CL11 D...

Part number: KVR16N11S8/4

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Apacer Ram 8GB (512x8 ), DDR3 DIMM 12800-11 AP-PC ...

Part number: 78.C1GET.9K10C

Производител: APACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Apacer Ram 2GB(256MBx16), DDR3, DIMM 12800-11 G

Part number: AU02GFA60CAWBGC

Производител: APACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Apacer Ram 8GB(512MBx8), DDR3, DIMM 12800-11, 1.35...

Part number: AU08GFA60CATBGJ

Производител: APACER

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback