Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

14/5/2016

Самата поставеност на е-продавницата е доста концизна и јасна. Секој продукт кој што ќе посакам да го проверам со информации и прегледам, постапката е многу едноставна. Филтрите за пребарување се одлично селектирани и прецизирани според категориите. Нарачките се вршат многу едноставно и воопшто нема простор за корисникот да се збуни при купување. Во секој поглед моето лично искуство со DDS...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 22
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

дена

Cable eSATA to SATA Data 50cm

Part number: CCESATASATADATA

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

11.03.1055-50 ROLINE SATA Power - Adapter Cable

Производител: Roline

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Belkin External serial ata cable ESATA/ESATA F2N11...

Производител: BELKIN

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

дена

SATA data cable 100cm

Part number: 6123

Производител: 4WORLD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Series ATA UV TUC-S18-EB

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Series S-ATA EL TEC-S18-EB

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback