Ценовник Последна промена: 24.01.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

3/6/2016

Добра комуникација со вработените во DDStore.mk , брзо процесуирање на нарачката и би рекол експресна достава на продуктот од страна на партнерот за логистика на DDStore.mk. Како препорака би рекол сајтот да стави опција за потрошувачот да може да ја комплетира нарачката по нејзиното пристигнување и опција ( Dispute ) во случај на неисправен или оштетен продукт при транспорт. Се на се ј...

Hosted By

Вкупно продукти: 95
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Интерфејс
- Сите -
Капацитет на диск
- Сите -
SSD Series
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

1080

дена

A-Data SSD SP900, 128GB, 2.5" SATA III

Part number: ASP900S3-128GM-C

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

A-Data SSD SP930, 480GB, XPG, 2.5" SATA III

Part number: ASX930SS3-480GM-C

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

Kingston 960GB SSDNow UV400 SATA3 2 7mm, SUV400S37...

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

Kingston 480GB HyperX M.2 Predator SATA, SHPM2280P...

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

SSD SILICON POWER 240 GB S60

Part number: S60

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

A-Data SSD SP550, 240GB, 2.5" SATA III

Part number: ASP550SS3-240GM-C

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

A-Data SSD SP550, 120G, 2.5" SATA III

Part number: ASP550SS3-120GM-C

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

A-Data SSD SP550, 240GB, M.2 2280, SATAIII

Part number: ASP550NS38-240GM-C

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SanDisk SSD PLUS 240GB, 2.5" 7mm, SATA 6 Gbit...

Part number: SDSSDA-240G-G26

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

SILICON POWER 60 GB, SSD SP 2.5",SATA III, S6...

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

SILICON POWER 120 GB, SSD SP 2.5", SATA III,...

Part number: S60

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

500GB (5,400 Rpm) 2.5 inch Hybrid Hard Drive with ...

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Попуст

SSD INTEL 256GB 600p Series M.2 2280

Цена

6.411  ден.

Редовна цена:

6.748 ден.

Гаранција

1800

дена

SSD INTEL 256GB 600p Series M.2 2280

Part number: SSDPEKKW256G7X1

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

SILICON POWER 480 GB, SSD SP 2.5", SATA III, ...

Part number: S60

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Попуст

A-Data SSD SP550, 480GB, 2.5" SATA III

Цена

10.299  ден.

Редовна цена:

10.841 ден.

Гаранција

1080

дена

A-Data SSD SP550, 480GB, 2.5" SATA III

Part number: ASP550SS3-480GM-C

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback