Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

3/6/2016

Добра комуникација со вработените во DDStore.mk , брзо процесуирање на нарачката и би рекол експресна достава на продуктот од страна на партнерот за логистика на DDStore.mk. Како препорака би рекол сајтот да стави опција за потрошувачот да може да ја комплетира нарачката по нејзиното пристигнување и опција ( Dispute ) во случај на неисправен или оштетен продукт при транспорт. Се на се ј...

Hosted By

Вкупно продукти: 131
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Интерфејс
- Сите -
Капацитет на диск
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

690

дена

SILICON POWER 240 GB, SSD SP 2.5", SATA III T...

Part number: SP240GBSS3S56B25

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

SSD Apacer 120GB AS340 Panther - Gaming

Part number: AP120GAS340G-1

Производител: APACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

A-Data SSD SU800, 128GB, 2.5" SATAIII, 3D NAN...

Part number: ASU800SS-128GT-C

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SILICON POWER 240 GB, SSD SP 2.5", SATA III, ...

Part number: SP240GBSS3V70S25

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Samsung Internal SSD 250GB, M.2, SATA III 6GB/s, 850 EVO

Цена

7.576  ден.

Редовна цена:

7.974 ден.

Гаранција

720

дена

Samsung Internal SSD 250GB, M.2, SATA III 6GB/s, 8...

Part number: MZ-N5E250BW

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

A-DATA SP550 2.5" 480GB SATA III TLC Internal...

Part number: ASP550SS3-480GM-C

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

SAMSUNG 500GB SSD 850EVO SATA III

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Samsung Internal SSD 500GB, M.2, SATA III 6GB/s, 8...

Part number: MZ-N5E500BW

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Samsung Internal SSD 1TB, 2.5", SATA III, 850...

Part number: MZ-75E1T0B

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

SILICON POWER 240 GB, SSD SP 2.5", SATA III, ...

Part number: S55

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

Kingston 480GB SSDNow V300 SATA3 2 7mm, SV300S37A/...

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

480GB HyperX SAVAGE SSD SATA 3 2.5 (7mm height), S...

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

Transcend 128GB SSD 370 (SILVER) TS128GSSD

Производител: TRANSCEND

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

SILICON POWER 480 GB, SSD SP 2.5", SATA III, ...

Part number: S60

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

900

дена

Verbatim External SSD VX400 256GB USB3.0

Part number: 47691

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Samsung Internal SSD 250GB, 2.5", SATA 6Gb/s, 850 EVO

Цена

7.522  ден.

Редовна цена:

7.917 ден.

Гаранција

720

дена

Samsung Internal SSD 250GB, 2.5", SATA 6Gb/s,...

Part number: MZ-75E250B

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback