Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

14/5/2016

Самата поставеност на е-продавницата е доста концизна и јасна. Секој продукт кој што ќе посакам да го проверам со информации и прегледам, постапката е многу едноставна. Филтрите за пребарување се одлично селектирани и прецизирани според категориите. Нарачките се вршат многу едноставно и воопшто нема простор за корисникот да се збуни при купување. Во секој поглед моето лично искуство со DDS...

Hosted By

Вкупно продукти: 130
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Интерфејс
- Сите -
Капацитет на диск
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

690

дена

SILICON POWER 240 GB, SSD SP 2.5", SATA III T...

Part number: SP240GBSS3S56B25

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

A-Data SSD SU800, 128GB, 2.5" SATAIII, 3D NAN...

Part number: ASU800SS-128GT-C

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SILICON POWER 240 GB, SSD SP 2.5", SATA III, ...

Part number: SP240GBSS3V70S25

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Samsung Internal SSD 250GB, M.2, SATA III 6GB/s, 850 EVO

Цена

7.576  ден.

Редовна цена:

7.974 ден.

Гаранција

720

дена

Samsung Internal SSD 250GB, M.2, SATA III 6GB/s, 8...

Part number: MZ-N5E250BW

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

A-DATA SP550 2.5" 480GB SATA III TLC Internal...

Part number: ASP550SS3-480GM-C

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

SAMSUNG 500GB SSD 850EVO SATA III

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Samsung Internal SSD 500GB, M.2, SATA III 6GB/s, 8...

Part number: MZ-N5E500BW

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Samsung Internal SSD 1TB, 2.5", SATA III, 850...

Part number: MZ-75E1T0B

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

SILICON POWER 240 GB, SSD SP 2.5", SATA III, ...

Part number: S55

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

Kingston 480GB SSDNow V300 SATA3 2 7mm, SV300S37A/...

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

480GB HyperX SAVAGE SSD SATA 3 2.5 (7mm height), S...

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

Transcend 128GB SSD 370 (SILVER) TS128GSSD

Производител: TRANSCEND

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

SILICON POWER 480 GB, SSD SP 2.5", SATA III, ...

Part number: S60

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

900

дена

Verbatim External SSD VX400 256GB USB3.0

Part number: 47691

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Samsung Internal SSD 250GB, 2.5", SATA 6Gb/s, 850 EVO

Цена

7.522  ден.

Редовна цена:

7.917 ден.

Гаранција

720

дена

Samsung Internal SSD 250GB, 2.5", SATA 6Gb/s,...

Part number: MZ-75E250B

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback