Ценовник Последна промена: 24.01.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

14/5/2016

Самата поставеност на е-продавницата е доста концизна и јасна. Секој продукт кој што ќе посакам да го проверам со информации и прегледам, постапката е многу едноставна. Филтрите за пребарување се одлично селектирани и прецизирани според категориите. Нарачките се вршат многу едноставно и воопшто нема простор за корисникот да се збуни при купување. Во секој поглед моето лично искуство со DDS...

Hosted By

Вкупно продукти: 53
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

0

дена

DELL PERC H310 Integrated RAID Controller, Full He...

Part number: 405-12172

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

DELL PERC H310 Integrated RAID Controller, Mini-Ty...

Part number: 405-12144

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL 8GB (1x8G) 1600Mhz Dual Ranked x8 Data Width ...

Part number: 370-ABWK

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

LENOVO 8GB (2RX8) ECC UDIMM

Part number: 0C19500

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL 8GB RDIMM, 2133MT/s, Dual Rank, x8 Data Width...

Part number: 370-ABUN

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

DELL DIMM,8GB,1600,2RX8,4G,DDR3L,U

Part number: 96MCT

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

30

дена

LC-POWER LC200SFX, SFF (Small Form Factor)

Производител: LC-Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Rackmount Industrial Computer  Case, 4U, 20/...

Part number: IJA-6800

Производител: INTELLINET

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback