Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

6/2/2016

It's great, will buy again.

Hosted By

Вкупно продукти: 25
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
HDD
- Сите -
Технологија на процесор
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

1080

дена

DELL PowerEdge T130, 4x3.5”, 1 x E3-1220v5, ...

Part number: 210-AFFS

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL PowerEdge T320, 8x3.5”, 1 x E5-2403v2, ...

Part number: 210-ACDX

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL PowerEdge T20,E3-1225v3, 4Gb, 1Tb, NoOS

Part number: 210-ABVC

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

LENOVO TS140, TOWER 5U, E3-1226v3 3.3GHz 84W, 1x4G...

Part number: 70A5001YGE

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Fujitsu Srvr PY TX1310M1, Intel Xeon E3-1226v3 4C/...

Part number: T1311SC060IN

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Fujitsu Server TX1310M1, E3-1226v3 (quad-core, 3.3...

Part number: T1311SC050IN

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Fujitsu Server PY TX1310M1, Intel Xeon E3-1226v3 4...

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL PowerEdge T320 8x3.5”, 1 x E5-2407v2, 8...

Part number: 210-ACDX

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback