Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

12/5/2016

Професионални и прилично експедитивни. ...

Hosted By

Вкупно продукти: 29
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
HDD
- Сите -
Технологија на процесор
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

1080

дена

DELL PowerEdge T130, 4x3.5”, 1 x E3-1220v5, ...

Part number: 210-AFFS

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL PowerEdge T320, 8x3.5”, 1 x E5-2403v2, ...

Part number: 210-ACDX

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL PowerEdge T320 8x3.5”, 1 x E5-2407v2, 8...

Part number: 210-ACDX

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL PowerEdge T20,E3-1225v3, 4Gb, 1Tb, NoOS

Part number: 210-ABVC

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Fujitsu Srvr PY TX1310M1, Intel Xeon E3-1226v3 4C/4T 3.30 GHz 8 MB, 8GB (1x8GB) 2Rx8 L DDR3-1600 U ECC, DVD-RW supermulti 1.6"" SATA, 2x HD SATA 6G 500GB 7.2K NO HOT PL 3.5"" ECO, Pwrcord, 1Y

Цена

42.340  ден.

Редовна цена:

44.568 ден.

Гаранција

360

дена

Fujitsu Srvr PY TX1310M1, Intel Xeon E3-1226v3 4C/...

Part number: T1311SC060IN

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Fujitsu Server TX1310M1, E3-1226v3 (quad-core, 3.3 GHz, 8 MB L3 cache), 8GB (1x8GB) 2Rx8 DDR3-1600 ECC (unbuffered, 1 module), 2x 1TB SATA (3.5") 7.2k rpm, DVD-RW supermulti 1.6" SATA, 2x1 Gigabit LAN on board, no PowerCord, 1y

Цена

48.515  ден.

Редовна цена:

51.068 ден.

Гаранција

360

дена

Fujitsu Server TX1310M1, E3-1226v3 (quad-core, 3.3...

Part number: T1311SC050IN

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Fujitsu Server PY TX1310M1, Intel Xeon E3-1226v3 4C/4T 3.30 GHz 8 MB, 8GB (1x8GB) 2Rx8 L DDR3-1600 U ECC, DVD-RW supermulti 1.6" SATA, 2x HD SATA 6G 1TB 7.2K NO HOT PL 3.5" BC, WinSvr 2012, 1Y

Цена

60.809  ден.

Редовна цена:

64.009 ден.

Гаранција

360

дена

Fujitsu Server PY TX1310M1, Intel Xeon E3-1226v3 4...

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

ASUS Server Barebone RS300-E8-PS4, System Bus: 1 x...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS RS300-E9-PS4, System Bus: 1 x Socket LGA1151 ...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback