Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

3/6/2016

Добра комуникација со вработените во DDStore.mk , брзо процесуирање на нарачката и би рекол експресна достава на продуктот од страна на партнерот за логистика на DDStore.mk. Како препорака би рекол сајтот да стави опција за потрошувачот да може да ја комплетира нарачката по нејзиното пристигнување и опција ( Dispute ) во случај на неисправен или оштетен продукт при транспорт. Се на се ј...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 14
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

365

дена

X5TECH PCI Sound Card-01

Производител: X5TECH

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

X5TECH USB Sound Card-02 7.1 Channel

Производител: X5TECH

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

ASUS XONAR DG PCI 5.1, Kanali 6-channel, Ulaz Anal...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

PCI 4 channel, w/4 hole pin connector, Ports 2-in...

Part number: 05363

Производител: 4WORLD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

Hama 51620 7.1 Surround USB Sound Card, Headphone ...

Производител: Hama

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

X5TECH PCI Express Sound Card-01

Производител: X5TECH

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback