Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

14/5/2016

Самата поставеност на е-продавницата е доста концизна и јасна. Секој продукт кој што ќе посакам да го проверам со информации и прегледам, постапката е многу едноставна. Филтрите за пребарување се одлично селектирани и прецизирани според категориите. Нарачките се вршат многу едноставно и воопшто нема простор за корисникот да се збуни при купување. Во секој поглед моето лично искуство со DDS...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 42
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Капацитет на греење
- Сите -
Капацитет на ладење
- Сите -
Енергетска класа
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

1095

дена

ST - CS-35B-M118 12000BTU, Superior Technology, Кл...

Производител: ST

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1095

дена

TCL ST - TAC-12CHSA/BF, 3.52KW, 3.66KW, A/A

Производител: TCL - ST

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1095

дена

ST - CS-25A-M118 9000BTU, Superior Technology, Кли...

Производител: ST

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1095

дена

ST - CS-35B-M119 12000BTU, Superior Technology, Кл...

Производител: ST

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1095

дена

ST - HS-35A-VG 12000BTU, Климатизер, 3.50KW, 3.60K...

Производител: ST

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Gorenje KAS35NF1N, климатизер за ладење и греење, ...

Производител: GORENJE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1095

дена

TCL ST - TAC-18CHSA/BF, 5.28KW, 5.42KW, A/A

Производител: TCL - ST

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1095

дена

ST - CS-55C-M118 18000BTU, Superior Technology, Кл...

Производител: ST

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback