Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

14/5/2016

Самата поставеност на е-продавницата е доста концизна и јасна. Секој продукт кој што ќе посакам да го проверам со информации и прегледам, постапката е многу едноставна. Филтрите за пребарување се одлично селектирани и прецизирани според категориите. Нарачките се вршат многу едноставно и воопшто нема простор за корисникот да се збуни при купување. Во секој поглед моето лично искуство со DDS...

Hosted By

Вкупно продукти: 323
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

30

дена

Unex SD160S Dual Speed 16 Port Switch

Производител: Unex

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

30

дена

Unex KS084 Network Kit (8 Port Switch+4xnetwork ca...

Производител: Unex

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

30

дена

3Com OfficeConnect 16port

Производител: 3Com

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

D-LINK DGS-1100-08/E 8-Port Gigabit EasySmart SWIT...

Part number: DGS-1100-08/E

Производител: DLink

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

D-LINK DGS-1008D/E 8-Port 10/100/1000MbpsCooper G...

Part number: DGS-1008D/E

Производител: DLink

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Netis Switch 5 Ports 10/100Mbps Fast Ethernet Swit...

Part number: ST3105S

Производител: Netis

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Netis Switch 8 Ports 10/100Mbps Fast Ethernet Swit...

Part number: ST3108S

Производител: Netis

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

D-LINK DGS-1008P/E 8 Gigabit Switch w/4 PoE Port

Part number: DGS-1008P/E

Производител: DLink

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

D-LINK DGS-1100-24 24-Port Gigabit EasySmart Switc...

Part number: DGS-1100-24

Производител: DLink

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

DELL X1026 Smart Web Managed Switch, 24x1GbE, 2x1G...

Part number: 210 - AEIM

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

4-Port 10/100Mbps 802.3af/at POE + 1-Port 10/100MB...

Part number: FSD-504HP

Производител: PLANET

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

DELL X1018 Smart Web Managed Switch, 16x1GbE, 2x1G...

Part number: 210 - AEIK

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

D-LINK DES-1210-28P 2410/100 Smart PoE Switch 2 10...

Part number: DES-1210-28P

Производител: DLink

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

D-LINK DGS-1024D/E 24-Port 10/100/1000MbpsCopper ...

Part number: DGS-1024D/E

Производител: DLink

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

D-LINK DGS-1100-18 18-Port Gigabit EasySmart Swit...

Part number: DGS-1100-18

Производител: DLink

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

D-LINK DGS-1016D/E 16-Port 10/100/1000Mbps Copper ...

Part number: DGS-1016D/E

Производител: DLink

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

D-LINK DES-1100-16 16-Port10/100Mbp EasySmart Sw...

Part number: DES-1100-16

Производител: DLink

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

D-LINK DES-1016D/E 16-Port10/100Mbps Fast Ether...

Part number: DES-1016D/E

Производител: DLink

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

D-LINK DES-1024D/E 24-Port 10/100Mbps Fast Ethern...

Part number: DES-1024D/E

Производител: DLink

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

D-LINK DES-1008D/E 8-Port 10/100Mbps Fast Etherne...

Part number: DES-1008D/E

Производител: DLink

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

TP-Link Unmanaged Switch 24 x 10/100/1000 Mbps, 1 ...

Part number: TL-SG1024

Производител: TP-LINK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

TP-Link Unmanaged Switch 16 x 10/100 Mbps, Desktop

Part number: TL-SF1016D

Производител: TP-LINK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Tp-Link Switch 8 Port,Gigabit, 10/100/1000Mbps RJ4...

Part number: TL-SG1008D

Производител: TP-LINK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

TL-R402M SWITCH-ROUTER 4ports x LAN + 1port x ...

Part number: TL-R402M

Производител: TP-LINK

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback