Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

14/5/2016

Самата поставеност на е-продавницата е доста концизна и јасна. Секој продукт кој што ќе посакам да го проверам со информации и прегледам, постапката е многу едноставна. Филтрите за пребарување се одлично селектирани и прецизирани според категориите. Нарачките се вршат многу едноставно и воопшто нема простор за корисникот да се збуни при купување. Во секој поглед моето лично искуство со DDS...

Hosted By

Вкупно продукти: 25
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Интерфејс
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

360

дена

ASUS TUNER w/o remote

Part number: 220045501

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

X5TECH TV-Tuner TV card-02 with fm

Производител: X5TECH

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

350

дена

Asus Xonar U1 Laptop Audio Hometheater, USB Audio ...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

350

дена

Asus My Cinema MYC-PE6100/ANALOG/P-ATX/AS Analog, ...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

350

дена

Asus My Cinema US2-400/PT/FM/AV/RC/FL/NSW

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

350

дена

PCI Card kom. SKU-880

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

OTHER TUNER Kworld Terminator w/Remote , FM-bulk

Part number: KW-PVR-TV7131SE

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

350

дена

TV Tuner Box LCD INTEX IT-191

Производител: Intex

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

TECHNISAT SAT SkyStar 2 TV w/ remote

Part number: 4094-3733

Производител: TECHNISAT

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback