Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

3/6/2016

Добра комуникација со вработените во DDStore.mk , брзо процесуирање на нарачката и би рекол експресна достава на продуктот од страна на партнерот за логистика на DDStore.mk. Како препорака би рекол сајтот да стави опција за потрошувачот да може да ја комплетира нарачката по нејзиното пристигнување и опција ( Dispute ) во случај на неисправен или оштетен продукт при транспорт. Се на се ј...

Hosted By

Вкупно продукти: 28
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

0

дена

Ucom combo card reader 518

Производител: Ucom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

30

дена

15.99.6251-10 VALUE Internal USB 2.0 Card Reader, ...

Производител: Roline

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Spire Cardreader SP337CR 3.5" Multi-Function ...

Производител: Spire

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

Hama 00039878 Card reader with USB 3.0, black

Производител: Hama

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

X5TECH Card Reader CR-113 White/Blue Flowers

Производител: X5TECH

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

Modecom CR-MICRO External Card Reader, Interface: ...

Производител: Modecom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

Hama 00091092 8in1 USB 2.0 SD/MicroSD Card Reader,...

Производител: Hama

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Ucom UC2007 All in one card reader

Производител: Ucom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

Hama 00039738 Hama 6in1 SD/MMC CardReaderWriter

Производител: Hama

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

Avatec CR036 All in one cardreader Support XD, MIN...

Производител: Avatec

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

Avatec CK-0020C2 USB2.0 internal card reader, 3.5&...

Производител: Avatec

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

Modecom Internal card reader All in one Black CR-1...

Производител: Modecom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

Modecom CR-202 Card Reader, Interface: USB 2.0, 7 ...

Производител: Modecom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

Kingston MobileLite Wi-Fi Wireless G2 USB Card Rea...

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback