Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

3/6/2016

Добра комуникација со вработените во DDStore.mk , брзо процесуирање на нарачката и би рекол експресна достава на продуктот од страна на партнерот за логистика на DDStore.mk. Како препорака би рекол сајтот да стави опција за потрошувачот да може да ја комплетира нарачката по нејзиното пристигнување и опција ( Dispute ) во случај на неисправен или оштетен продукт при транспорт. Се на се ј...

Hosted By

Вкупно продукти: 307
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Моќност
- Сите -
Тип на заштита
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -
19.99.3408-3 VALUE UPS, 800VA with Cable and SW

Цена

4.947  ден.

Гаранција

350

дена

19.99.3408-3 VALUE UPS, 800VA with Cable and SW

Производител: Roline

Прегледај
Во кошничка
ANERA 1200 VA

Цена

5.870  ден.

Гаранција

360

дена

ANERA 1200 VA

Производител: ANERA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

PCB for 450VA LED

Производител: EAST

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

PCB for 650VA LED

Производител: EAST

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

PCB for 850VA LED

Производител: EAST

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

PCB for 1200VA LED

Производител: EAST

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

PCB for 2000VA LED

Производител: EAST

Прегледај
Во кошничка
POWER PROTECTOR 1,5m, SPG3-B5

Цена

313  ден.

Гаранција

0

дена

POWER PROTECTOR 1,5m, SPG3-B5

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback