Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

3/6/2016

Добра комуникација со вработените во DDStore.mk , брзо процесуирање на нарачката и би рекол експресна достава на продуктот од страна на партнерот за логистика на DDStore.mk. Како препорака би рекол сајтот да стави опција за потрошувачот да може да ја комплетира нарачката по нејзиното пристигнување и опција ( Dispute ) во случај на неисправен или оштетен продукт при транспорт. Се на се ј...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 279
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Моќност
- Сите -
Тип на заштита
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -
ANERA 1200 VA

Цена

5.870  ден.

Гаранција

360

дена

ANERA 1200 VA

Производител: ANERA

Прегледај
Во кошничка
NJOY AVR PALADIN 1000VA

Цена

1.033  ден.

Гаранција

720

дена

NJOY AVR PALADIN 1000VA

Part number: PWAV-10003PL-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY AVR AKIN 1000 VA

Цена

1.929  ден.

Гаранција

720

дена

NJOY AVR AKIN 1000 VA

Part number: PWAV-10001AK-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY EIDO 600VA

Цена

2.432  ден.

Гаранција

1080

дена

NJOY EIDO 600VA

Part number: PWUP-OF060EI-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY AVR AKIN 2000VA

Цена

2.767  ден.

Гаранција

720

дена

NJOY AVR AKIN 2000VA

Part number: PWAV-20002AK-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY Horus Plus 600 VA

Цена

3.103  ден.

Гаранција

1080

дена

NJOY Horus Plus 600 VA

Part number: PWUP-LI060H1-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY ISIS 650L

Цена

3.271  ден.

Гаранција

1080

дена

NJOY ISIS 650L

Part number: PWUP-LI065IS-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY ERIS 600VA

Цена

5.451  ден.

Гаранција

1080

дена

NJOY ERIS 600VA

Part number: PWUP-LI060ER-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY Horus Plus 1000VA

Цена

5.619  ден.

Гаранција

1080

дена

NJOY Horus Plus 1000VA

Part number: PWUP-LI100H1-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY ATEN 1000L ON-LINE

Цена

14.198  ден.

Гаранција

1080

дена

NJOY ATEN 1000L ON-LINE

Part number: PWUP-OL100AT-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
EAST Rackmountable LCD UPS EA200 1200VA/720W/With LCD Display, Line interactive UPS+ AVR, Schuko x 2, Input Voltage: 100/120VAC (± 10 vac), Input Frequency: 50/60Hz ± 1Hz, Output Voltage: 120VAC (± 10 vac), Output Frequency: 50/60Hz ± 1Hz, Crest

Цена

7.060  ден.

Гаранција

700

дена

EAST Rackmountable LCD UPS EA200 1200VA/720W/With ...

Производител: EAST

Прегледај
Во кошничка
POWER PROTECTOR 1,5m, SPG3-B5

Цена

313  ден.

Гаранција

0

дена

POWER PROTECTOR 1,5m, SPG3-B5

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Power Tree UPS 850 VA / 510 Watts, Line-Interactive, Outlets: 3x C13, Input: 130 - 285V, Output: 230V, Tower, AVR

Цена

3.172  ден.

Редовна цена:

3.339 ден.

Гаранција

360

дена

Power Tree UPS 850 VA / 510 Watts, Line-Interactiv...

Part number: S850E

Производител: Power Tree

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback