Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

14/5/2016

Самата поставеност на е-продавницата е доста концизна и јасна. Секој продукт кој што ќе посакам да го проверам со информации и прегледам, постапката е многу едноставна. Филтрите за пребарување се одлично селектирани и прецизирани според категориите. Нарачките се вршат многу едноставно и воопшто нема простор за корисникот да се збуни при купување. Во секој поглед моето лично искуство со DDS...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 24
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Технологија на процесор
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Брзина на процесор
- Сите -
Бренд на графичка картичка
- Сите -
Капацитет
- Сите -
Тип на меморија
- Сите -
Тип на куќиште
- Сите -
Тип на оперативен систем
- Сите -
SSD
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

365

дена

Media center Micro PC HP Compaq Elite DC7900 USDT ...

Part number: 7900 USDT

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Compaq Elite 6005 Pro SFF Athlon II X2 220/2GB ...

Part number: 6005 Pro Win10

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Media center Micro PC HP Compaq Elite 8000 USFF In...

Part number: 8000 USDT

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Media center Micro PC HP Compaq Elite 8200 USDT In...

Part number: 8200 USDT

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Dell Optiplex 990 Mini Tower Gamer – Intel&r...

Part number: Optiplex 990 Win10Pro

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL OptiPlex 7010 Intel® Core™ i3-2120/...

Part number: OptiPlex 7010

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Compaq Elite 8300 SFF Intel® Core™ i5...

Part number: 8300 SFF Win10

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Compaq Elite 6005 Pro SFF Athlon II X2 220/2GB ...

Part number: 6005 Pro

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Bundle 22" Monitor Dell + PC DELL OptiPlex 7010 Intel® Core™ i3-2120/4GB RAM/250GB HDD/NO ODD/Win10 Keyboard and Mouse
Бесплатна достава Пакет

Цена

15.500  ден.

Редовна цена:

16.500 ден.

Гаранција

365

дена

Bundle 22" Monitor Dell + PC DELL OptiPlex 70...

Part number: OptiPlex 7010

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Dell Optiplex 990 SFF – Intel® Core&trad...

Part number: Optiplex 990 SSD

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Bundle 19" Monitor HP + PC Lenovo ThinkCentre...

Part number: M58+Monitor

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Compaq 6305 Pro SFF AMD A8-Series A8-5500B/4GB ...

Part number: 6305 Pro

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Dell Optiplex 990 Mini Tower – Intel® Co...

Part number: Optiplex 990

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Dell Optiplex 990 Mini Tower – Core i5 2400/...

Part number: Optiplex 990

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Compaq Elite 6005 Pro SFF Athlon II X2 220/4GB ...

Part number: 6005 Pro SSD

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL OptiPlex 7010 Intel® Core™i3-2120/4...

Part number: OptiPlex 7010 SSD

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Bundle 24" Monitor Dell + PC Dell Optiplex 99...

Part number: Optiplex 990

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Compaq Elite 8300 SFF Intel Core i5 3470/8GB DD...

Part number: 8300 SFF Win10

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkCentre M58 Intel® Pentium® E52...

Part number: ThinkCentre M58

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

180

дена

Custom Build Intel Tower/80GB - 500GB/2GB - 8GB RA...

Part number: Custom Build

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkCentre M81 Slim Desktop – Intel&...

Part number: ThinkCentre M81

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP 8200 USDT Micro PC Intel® Core™ i5-24...

Part number: HP 8200

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Dell Optiplex 990 SFF – Intel® Core&trad...

Part number: Dell

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback