Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

20/4/2016

Поголема координација со брзата пошта. Чекам порачка веќе 4 дена.

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 7
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Технологија на процесор
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Тип на оперативен систем
- Сите -
HDD
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Попуст

HP Workstation Z800 A Class Intel® Xeon® 6-Core X5650 2660Mhz 12MB/24GB DDR3 ECC/2x 500 GB/nVidia Quadro FX1800 2xDisplayPort
Бесплатна достава

Цена

44.900  ден.

Редовна цена:

55.000 ден.

Гаранција

365

дена

HP Workstation Z800 A Class Intel® Xeon® 6...

Part number: Z800

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DELL Precision T3500 Intel Xeon Quad Core E5530 2,4GHz/8GB ECC RAM/320GB HDD/nVidia Quadro FX1700/FX580 512MB/DVD-RW
Бесплатна достава

Цена

18.900  ден.

Редовна цена:

19.900 ден.

Гаранција

365

дена

DELL Precision T3500 Intel Xeon Quad Core E5530 2,...

Part number: T3500

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP Workstation Z420 Intel Xeon Quad Core E5 1603 2,8GHz/8GB ECC RAM/500GB HDD/nVidia Quadro NVS310 512MB/DVD-RW
Бесплатна достава

Цена

35.600  ден.

Редовна цена:

38.000 ден.

Гаранција

365

дена

HP Workstation Z420 Intel Xeon Quad Core E5 1603 2...

Part number: Z420

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP Workstation Z420 Intel Xeon 6-Core E5 1650 3,2 GHz/16GB ECC RAM/250GB HDD/VGA nVidia Quadro 4000 2GB/DVD-RW
Бесплатна достава

Цена

51.000  ден.

Редовна цена:

55.000 ден.

Гаранција

365

дена

HP Workstation Z420 Intel Xeon 6-Core E5 1650 3,2 ...

Part number: Z420

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback