Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

3/6/2016

Добра комуникација со вработените во DDStore.mk , брзо процесуирање на нарачката и би рекол експресна достава на продуктот од страна на партнерот за логистика на DDStore.mk. Како препорака би рекол сајтот да стави опција за потрошувачот да може да ја комплетира нарачката по нејзиното пристигнување и опција ( Dispute ) во случај на неисправен или оштетен продукт при транспорт. Се на се ј...

Hosted By

Вкупно продукти: 55
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

0

дена

Philips SVC3222K/10, Mobile devices cleaning kit -...

Производител: Philips

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

BRATECK TV Bracket LP34-22F, For 23" to 42&qu...

Производител: BRATECK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

BRATECK TV Bracket LP42-44F, For 32" to 55&qu...

Производител: BRATECK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

ONE FOR ALL SV9510, Signal Amplifier, Amplify your...

Производител: One For All

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

ONE FOR ALL SV1620, Smart HDMI switch, Connect 4 d...

Производител: One For All

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback