Ценовник Последна промена: 24.01.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

3/6/2016

Добра комуникација со вработените во DDStore.mk , брзо процесуирање на нарачката и би рекол експресна достава на продуктот од страна на партнерот за логистика на DDStore.mk. Како препорака би рекол сајтот да стави опција за потрошувачот да може да ја комплетира нарачката по нејзиното пристигнување и опција ( Dispute ) во случај на неисправен или оштетен продукт при транспорт. Се на се ј...

Hosted By

Вкупно продукти: 1203
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

30

дена

ATX 700W, 20+4pins, 1 x 4-pin P4 Connector, 2 x S...

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

Hewlett Packard ProBook 450 G3/Windows 10 Pro (Bla...

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

Lenovo ThinkPad X1 CARBON/Windows 10 Pro (Black) -...

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

Hewlett Packard 1040 G3/Windows 10 Pro (Silver) - ...

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

Hewlett Packard 1040 G3/Windows 7 Pro (Silver) - I...

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

Hewlett Packard ProBook 470 G3/Windows 10 Pro (Bla...

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL PowerEdge T20,E3-1225v3, 4Gb, 1Tb, NoOS

Part number: 210-ABVC

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL UltraHD Monitor 4K P2415Q, 23.8" (3840 x...

Part number: 210-ADYV

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO Y700-15ISK, 15.6 FHD IPS AG(SLIM), I7-6700H...

Part number: 80NV015RRI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

XEROX WorkCentre 7232 Black 24.3K

Part number: 006R01319

Производител: Xerox

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO 700-15ISK, 15.6 FHD IPS AG(SLIM), I5-6300HQ...

Part number: 80RU00V5RI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO 510S-13IKB, WHITE, 13.3 FHD IPS AG(SLIM), I...

Part number: 80V0004BRI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Попуст

MSI GTX 1060 ARMOR, 3GB, GDDR5, DL-DVI-D, HDMI*2, DP*2, 192bit., 2 x Fan
Gamer

Цена

13.842  ден.

Редовна цена:

14.419 ден.

Гаранција

720

дена

MSI GTX 1060 ARMOR, 3GB, GDDR5, DL-DVI-D, HDMI*2, ...

Part number: GTX 1060 ARMOR 3G V1

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO 310-15IKB, Silver, 15.6 FHD, I5-7200U, 8G D...

Part number: 80TV01C1RI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

XEROX DRUM CARTRIDGE Phaser 3052/3260, WC 3215/322...

Part number: 101R00474

Производител: Xerox

Прегледај
Во кошничка

Попуст

MSI GTX 1050 Gaming, 2GB, GDDR5, DL-DVI-D, HDMI, DP, 128bit., Fan
Gamer

Цена

8.658  ден.

Редовна цена:

9.019 ден.

Гаранција

720

дена

MSI GTX 1050 Gaming, 2GB, GDDR5, DL-DVI-D, HDMI, D...

Part number: GTX 1050 GAMING 2G

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

EXMARK Lexmark Rollers X54x SVC ADF Separator

Part number: 40X7545

Производител: LEXMARK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

D-LINK DHP-W311AV/E Powerline AV500 Wireless N Min...

Part number: DHP-W311AV/E

Производител: DLink

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

D-LINK DWR-953 4G LTE Wireless AC750 Router with G...

Part number: DWR-953

Производител: DLink

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

D-LINK DES-1210-28P 2410/100 Smart PoE Switch 2 10...

Part number: DES-1210-28P

Производител: DLink

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

ACER KA270HAbid, (27'') Wide ZeroFrame 4...

Part number: UM.HX3EE.A01

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

D-LINK DAP-1365/E Wireless Range Extender N300 Wit...

Part number: DAP-1365/E

Производител: DLink

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

D-LINK DWR-720 Mobile Wi-Fi Hotspot 21Mbps Router

Part number: DWR-720

Производител: DLink

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

D-LINK DGS-1024D/E 24-Port 10/100/1000MbpsCopper ...

Part number: DGS-1024D/E

Производител: DLink

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

D-LINK DGS-1100-18 18-Port Gigabit EasySmart Swit...

Part number: DGS-1100-18

Производител: DLink

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

D-LINK DCS-932L/E Wireless N IR Network Camera w/...

Part number: DCS-932L/E

Производител: DLink

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

D-LINK DGS-1100-24 24-Port Gigabit EasySmart Switc...

Part number: DGS-1100-24

Производител: DLink

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

SILICON POWER SODIMM 8GB DDR4, 2133MHz

Part number: SP008GBSFU213N02

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

PHILIPS LED 21.5'' 223V5LHSB2, Slim Desi...

Part number: 223V5LHSB2/00

Производител: Philips

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

ACER ES1-533-C5H3, 15.6" HD Acer ComfyView LC...

Part number: NX.GFTEX.078

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO 110-15IBR, 15.6 HD TN GL(SLIM), Intel Penti...

Part number: 80T7007ARI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

D-LINK DGS-100BD/E 8-Port 10/100/1000MbpsCooper G...

Part number: DGS-100BD/E

Производител: DLink

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

D-LINK DAP-2230 Wireless N PoE Access Point

Part number: DAP-2230

Производител: DLink

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback