Ценовник Последна промена: 24.01.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

3/6/2016

Добра комуникација со вработените во DDStore.mk , брзо процесуирање на нарачката и би рекол експресна достава на продуктот од страна на партнерот за логистика на DDStore.mk. Како препорака би рекол сајтот да стави опција за потрошувачот да може да ја комплетира нарачката по нејзиното пристигнување и опција ( Dispute ) во случај на неисправен или оштетен продукт при транспорт. Се на се ј...

Hosted By

Вкупно продукти: 82
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 8GB 2400MHz G.SKILL Aegis F4-2400C15S-...

Part number: F4-2400C15S-8GIS

Производител: G.SKILL

Прегледај

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 16GB 2400MHz G.SKILL AEGIS F4-2400C15S-1...

Part number: F4-2400C15S-16GIS

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка
RAM DDR4 16GB (1x16GB) 2800MHz G.SKILL RipjawsV F4-2800C15S-16GVR red
Gamer

Цена

7.980  ден.

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 16GB (1x16GB) 2800MHz G.SKILL RipjawsV F4...

Part number: F4-2800C15S-16GVR

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM SO DIMM DDR4 8GB 2800MHz G.SKILL F4-2800C18S...

Part number: F4-2800C18S-8GRS

Производител: G.SKILL

Прегледај

Гаранција

1800

дена

RAM SO DIMM DDR4 8GB 3000MHz G.SKILL F4-3000C16S...

Part number: F4-3000C16S-8GRS

Производител: G.SKILL

Прегледај

Гаранција

1800

дена

RAM SO DIMM DDR3 4GB 1600MHz G.SKILL F3-12800CL...

Part number: F3-12800CL11S-4GBSQ

Производител: G.SKILL

Прегледај

Гаранција

1800

дена

RAM SO DIMM DDR3 8GB 1600MHz G.SKILL F3-1600C11S...

Part number: F3-1600C11S-8GSQ

Производител: G.SKILL

Прегледај

Гаранција

1800

дена

RAM SO DIMM DDR4 8GB 2400MHz G.SKILL F4-2400C16S...

Part number: F4-2400C16S-8GRS

Производител: G.SKILL

Прегледај

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 16GB (2x8GB) 3000MHz G.SKILL Ripjaws4 F4-...

Part number: F4-3000C15D-16GRBB

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 16GB (2x8GB) 2400MHz G.SKILL Ripjaws4 F4-...

Part number: F4-2400C15D-16GRR

Производител: G.SKILL

Прегледај

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 16GB (2x8GB) 2800MHz G.SKILL Ripjaws4 F4-...

Part number: F4-2800C16D-16GRR

Производител: G.SKILL

Прегледај

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 16GB (4x4GB) 3000MHz G.SKILL Ripjaws4 F4-...

Part number: F4-3000C15Q-16GRR

Производител: G.SKILL

Прегледај

Гаранција

1800

дена

RAM SO DIMM DDR4 16GB 2133MHz G.SKILL F4-2133C15S-...

Part number: F4-2133C15S-16GRS

Производител: G.SKILL

Прегледај

Гаранција

1800

дена

RAM SO DIMM DDR4 16GB 2400MHz G.SKILL F4-2400C16S-...

Part number: F4-2400C16S-16GRS

Производител: G.SKILL

Прегледај

Гаранција

1800

дена

RAM SO DIMM DDR4 16GB 2800MHz G.SKILL F4-2800C18S-...

Part number: F4-2800C18S-16GRS

Производител: G.SKILL

Прегледај

Гаранција

1800

дена

RAM SO DIMM DDR4 16GB 3000MHz G.SKILL F4-3000C16S-...

Part number: F4-3000C16S-16GRS

Производител: G.SKILL

Прегледај

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback