ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.
  • TJ drum for BrotherDCP 1510/1512/HL1110/1112/MFC 1810/1815 (10k.) DR1050/1060/1090 TJ drum for BrotherDCP 1510/1512/HL1110/1112/MFC 1810/1815 (10k.) DR1050/1060/1090

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

TJ drum for BrotherDCP 1510/1512/HL1110/1112/MFC 1810/1815 (10k.) DR1050/1060/1090

Quick Overview

TJ drum for BrotherDCP 1510/1512/HL1110/1112/MFC 1810/1815 (10k.) DR1050/1060/1090

КОД: 937240

Достапност: Прашај

913 ден

ДДВ 18% (вклучено во цената)

Гаранција: 1 дена

Details

Drum Units&Fuser kits for printers TJ drum for BrotherDCP 1510/1512/HL1110/1112/MFC 1810/1815 (10k.) DR1050/1060/1090

Additional Information

Бренд TopJet
Part Number tj.brdr1050
Гаранција 1

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Моќност на дланка!
Нови количини лиценциран мини компјутер
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC
A Class Refurbished

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога зборуваме за Android таблет, сите знаеме дека најдоброто нешто во оваа област се Nexus таблетите. Во следнава статија ќе ги разгледаме предностите и недостатоците на Nexus 10 таблетот на Google

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога купуваме нов монитор освен квалитетот на сликата и големината, пожелно е мониторите да имаат и други функциналности и повеќето од нив се наоѓаат на телото од мониторотВакво тело најчесто се наоѓа на полупрофесионални и професионални серии на монитори

Прочитај повеќе

Што велат клиентите