Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

16GB DDR3 ECC FOR SERVER Refurbished

Има на залиха
Special Price 5.000 ден. Regular Price 6.107 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 29-07-2022
КОД: 937390
Прашај за залиха
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

16GB DDR3 ECC FOR SERVER Refurbished
Спецификации
Категорија Refurbished Компоненти
Part Number 16GB ECC FOR SERVER
Brand Unknown Brand
Class N/A
Promotion Type Попуст
Write Your Own Review
You're reviewing:16GB DDR3 ECC FOR SERVER Refurbished
Повеќе продукти од Unknown Brand