ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Acer 23,8" Nitro VG240Y Gaming IPS ZeroFrame

Quick Overview

Acer 23,8"Nitro VG240Y Gaming IPS ZeroFrame

КОД: 931899

Достапност: 48 часа

7.739 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 720 дена

Details

Acer 23,8"Nitro VG240YbmiixGaming IPS ZeroFrame Show off your Radeon™ FreeSync finesse with the fast refresh rate and ZeroFrame architecture of the Nitro VG0 Series monitor. Екран - 23.8", IPS, 1920 x 1080, 16:9, 250 Агол на гледање - 178/178 Адаптивна синхронизација - AMD Freesync VGA - Да DVI - 0 HDMI - 2 Display Port - 0 USB 2.0 - 0 USB 3.0 - 0 USB Type-C - 0 Фреквенција - 75 Hz Њреме на одзив (ms) - 1 ms Динамички контраст (XXX:1) - 100M:1 Audio out - Да TV Tuner - Не Звучници - Да Touchscreen - Не VESA - 100x100 Pivot - Не Swivel - Да 3D Функција - Не WiFi - Не Боја - Црна

Additional Information

Бренд ACER
Part Number UM.QV0EE.001
Дијагонала 23.8"
Резолуција 1920x1080 (FHD)
Време на одзив 1 ms
Вградени звучници Yes
Гаранција 720

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Одлична можност и овој месец да составите гејминг компјутер по ваш избор со врвни перформанси и да добиете дополнителен попуст, подарок и бесплатно професинално склопување со cable management.

Прочитај повеќе

Специјална викенд гејминг понуда на Genius компјутерски звучници, слушалки, гејминг глушец и подлога. Намалените цени на производите се од 16.10-19.10

Прочитај повеќе

Голем избор на мини и микро бренд компјутери со или без лиценциран Windows 10, моќни Core процесори, забрзани со SSD. 

Прочитај повеќе

Што велат клиентите