Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ACER Aspire 5 (A515-56-3456), Silver, 15.6", i3-1115G4, Iris® Xe, 8GB, 256GB SSD, Linux

Има на залиха
26.368 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 29-07-2022
КОД: 989771
1-3 дена
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

NOTEBOOK ACER Aspire 5 (A515-56-3456), Silver 15.6" FHD (1920 x 1080) resolution Intel® Core™ i3-1115G4 Iris® Xe Graphics 8 GB 256GB PCIe NVMe SSD 3xUSB 3.2, 1xUSB-C, HD WEBCam, HDMI, Wi-Fi 6, Ethernet, BT Linux
Спецификации
Категорија Лаптопи
Brand ACER
Part Number NX.A1EEX.008
Write Your Own Review
You're reviewing:ACER Aspire 5 (A515-56-3456), Silver, 15.6", i3-1115G4, Iris® Xe, 8GB, 256GB SSD, Linux
Повеќе продукти од ACER