Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ACER LED 19.5'' V206HQLAB, Wide, 1600 x 900, 5ms, 200nits, VGA, Black

Има на залиха
5.762 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 29-07-2022
КОД: 989773
1-3 дена
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

MONITOR ACER LED 19.5'', V206HQLAB, Wide, 1600 x 900, 5ms, 200nits, VGA, Black Maksimalna rezolucija (HD+)1600 x 900@60 Hz Odnos širine i visine 16:9 Vreme odziva 5 ms Svetlina 200 cd/m² Pozadinsko svetlo LED Uglovi pregleda 90° Horizontalno 65° Vertikalno Stalak Tilt (-5°~25°) Ulazi i priključci VGA Boje Crna VESA kompatibilno Da 100 x 100mm Težina (približna) 2.50 kg 2.90 kg (sa postoljem)
Спецификации
Категорија Монитори
Brand ACER
Part Number UM.IV6EE.A01
Write Your Own Review
You're reviewing:ACER LED 19.5'' V206HQLAB, Wide, 1600 x 900, 5ms, 200nits, VGA, Black
Повеќе продукти од ACER