Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ACER LED 21.5'' V226HQLBbi, 5ms, 200nits, VGA, HDMI, Acer EcoDisplay, Black

Има на залиха
6.551 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 29-07-2022
КОД: 989772
1-3 дена
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

MONITOR ACER LED, 21.5'' V226HQLBbi, 5ms, 200nits, VGA, HDMI, Acer EcoDisplay, Black Screen Size 21.5" Maximum Resolution (Full HD)1920 x 1080 Aspect Ratio 16:9 Contrast Ratio 600:1 Response Time 5 ms Colour Supported 16.7 Million Adaptive Contrast Management (ACM) 100,000,000:1 Brightness 200 cd/m² Backlight LED Panel Type TN (Twisted Nematic Film) Stand Tilt (-5°~25°) Ports & Connectors VGA HDMI® 1xHDMI®-in Power 18.10 W (Power On) Environmental Certification MPR II Colours Black Dimensions (W x H x D) 508 mm x 304.50 mm x 52 mm 508 mm x 390.5 mm x 206.8 mm (with stand) Package Contents V226HQL Widescreen LCD Monitor Power Cord 1 x VGA Cable
Спецификации
Категорија Монитори
Brand ACER
Part Number UM.WV6EE.B17
Write Your Own Review
You're reviewing:ACER LED 21.5'' V226HQLBbi, 5ms, 200nits, VGA, HDMI, Acer EcoDisplay, Black
Повеќе продукти од ACER