Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Acer Veriton N4630G Mini Celeron® G1840T/ 4GB/ 320GB

Има на залиха
Special Price 2.900 ден. Regular Price 4.500 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-11-2022
КОД: 990522
Во ДДСтор магацин
Премиум реобновен - како нов, 100% функционален, без видливи знаци на користење, 2 години гаранција
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Acer Veriton N4630G Mini Celeron G1840T/ 4Gb/ 320GB ➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters ➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите Промотивно 2 години гаранција 14 дена гаранција за враќање пари (можност за доплата за гаранција до 3 години) • Процесор - Intel® Celeron® Processor G1840T 2M Cache, 2.50 GHz • РАМ - 4GB • HDD Диск - 320GB • Oптички уред - N/A • Графичка карта - Intel® HD Graphics • Оперативен систем - N/A Можност за доплата за лиценциран Windows 10 • Acer 65W 19.5V/3.34a round A+ Premium класа означува дека уредот е 100% функционален, во перфектна козметичка состојба (како нов), префарбан, без видливи знаци на користење и има дополнитело 2 години А-brand name конфигурациите за разлика од кастом/(по желба) склопуваните конфигурации се разликуваат по својата далеку постабилна и потивка работа, ниската енергетска класа (трошат многу помалку електрична енергија) - многу помало загревање. Составени се од 100% одбрани компатибилни компоннети со адекватна моќност на вграденото напојување. А-brand name конфигурациите се Hight-End модели од познатите светски брендови (HP, Dell, Fujitsu, Lenovo...), увезени се од EU - каде најчесто се употребувани во банки, јавни институции, големи коорпорации во одлични работни услови под техничка контрола и редовно системско одржување. Можност за надоградба на РАМ меморија и на Хард диск Дополнителни попусти на поголеми порачки.
Спецификации
Категорија Мини и Микро компјутери
Class А+ Premium refurbished
SSD Capacity N/A
RAM Capacity 4 GB
Case Type Mini/Micro PC
Core Name N/A
Promotion Type [Stock Clearance Refurbished], Попуст
HDD Capacity 320 GB
Brand ACER
Part Number Veriton N4630G Mini
Processor Technology Intel® Celeron®
Write Your Own Review
You're reviewing:Acer Veriton N4630G Mini Celeron® G1840T/ 4GB/ 320GB
Повеќе продукти од ACER