ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

ADATA ASU650NS38-480GT-C, 480 GB SSD, M.2 SATA, 2280, 3D NAND

Quick Overview

ADATA ASU650NS38-480GT-C, kapacitet 480 GB, Interfejs M.2 SATA, 2280, 3D NAND,brzina na čitanje do 520Mb/s, Brzina na zapišuvanje do 450Mb/s, SoftwareADATA SSD Toolbox

КОД: 951451

Достапност: 48 часа

3.385 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 1080 дена

Details

The ADATA Ultimate SU650 M.2 2280 SSD features 3D NAND Flash, a high-speed controller, and up to 480GB capacity. It delivers read/write performance of up to 550/510MB/s and greater reliability than 2D NAND SSDs. The SU650 sports SLC caching and advanced LDPC ECC technology to ensure optimized performance and data integrity.

Additional Information

Бренд A DATA
Part Number ASU650NS38-480GT-C
Промоција НОВО
Гаранција 1080

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Викенд акција на Refurbished компјутери со 6th генерација на процесори, лиценца, SSD и ПОДАРОК WiFI Adapter!!! Нарачајте онлајн со ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА достава низ цела Македонија од 09 до 12.04

Прочитај повеќе

Викенд акција WeLoveWeekends Викенд акција на Refurbished Lenovo компјутери со или без лиценца, забрзани со SSD + ПОДАРОК WiFI Adapter / Gaming Set Нарачајте онлајн со ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА достава низ цела Македонија од 02 до 05.04

Прочитај повеќе

Нови количини на бренд компјутери со PREMIUM квалитет - моќни Core i5 процесори 6th генерација - забрзани со SSD - лиценциран Windows 10. - 2 години гаранција - Бесплатна достава 

Прочитај повеќе

Што велат клиентите