Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

AMD Ryzen™ 5 2600 3.4GHz up to 3.9GHz, Box, AM4, CPU Cores x 6, Threads x 12

Нема залиха
10.271 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 925258
Нема залиха
Гаранција: 1050 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

AMD RYZEN 2600 3.4GHz up to 3.9GHz • Box • AM4 • CPU Cores x 6 • Threads x 12 • Total L1 Cache: 576KB • Total L2 Cache: 3MB • Total L3 Cache: 16MB • Unlocked • TDP: 65W • Memory Interface: DDR4 • Memory Channels: 2 • YD2600BBAFBOX
Спецификации
Категорија Процесори
Core Name Zen+ Pinnacle Ridge
CPU Cores # 6 Core
Processor Technology AMD® Ryzen™5
Packing Box
Brand AMD
Part Number NULL
Socket AMD® АМ4
Max Turbo Frequency: up to 3.90 GHz
Write Your Own Review
You're reviewing:AMD Ryzen™ 5 2600 3.4GHz up to 3.9GHz, Box, AM4, CPU Cores x 6, Threads x 12
Повеќе продукти од AMD