ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

AOC 21,5" G2260VWQ6, 16:9, 1920x1080, Gaming

Quick Overview

AOC 21,5" G2260VWQ6, 16:9, 1920x1080, Gaming

КОД: 899319

Достапност: 48 часа

6.261 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 1080 дена

Details

AOC G2260VWQ6 21.5" AOC gaming monitor 1920 x 1080 Full HD Resolution Rapid 1ms response and 75Hz refresh rate AMD FreeSync for smoothest competitive gameplay 20,000,000:1 Smart contrast ratio DisplayPort, HDMI 1.4, VGA inputs Audio line in/out for convenience AOC Anti-Blue Light technology reduces harmful blue light while display true color and clairty AOC FlickerFree for reducing eye fatique over prolonged usage period Wall mountable (VESA compatible)

Additional Information

Бренд AOC
Part Number NULL
Дијагонала 21.5"
Резолуција 1920x1080 (FHD)
Промоција Гејмер
Време на одзив 1 ms
Гаранција 1080

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Моќност на дланка!
Нови количини лиценциран мини компјутер
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC
A Class Refurbished

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога зборуваме за Android таблет, сите знаеме дека најдоброто нешто во оваа област се Nexus таблетите. Во следнава статија ќе ги разгледаме предностите и недостатоците на Nexus 10 таблетот на Google

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога купуваме нов монитор освен квалитетот на сликата и големината, пожелно е мониторите да имаат и други функциналности и повеќето од нив се наоѓаат на телото од мониторотВакво тело најчесто се наоѓа на полупрофесионални и професионални серии на монитори

Прочитај повеќе

Што велат клиентите