Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

APC SMART-UPS 700 Watts / 1000VA LCD RM 2U , SMT1000RMI2U

Има на залиха
45.999 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 01-02-2023
КОД: 942100
Прашај за залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

APC SMART-UPS 700 Watts / 1000VA LCD RM 2U , SMT1000RMI2U
Спецификации
Категорија Непрекинато напојување
Part Number NULL
Brand Apc
Write Your Own Review
You're reviewing:APC SMART-UPS 700 Watts / 1000VA LCD RM 2U , SMT1000RMI2U
Повеќе продукти од Apc