Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

APC SMART-UPS 700 Watts / 1000VA LCD RM 2U , SMT1000RMI2U

Има на залиха
45.999 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 17-07-2024
КОД: 942100
Прашај за залиха
Гаранција: 360 (дена)
  • APC SMART-UPS 700 Watts / 1000VA LCD RM 2U
  • SMT1000RMI2U
Спецификации
Категорија Непрекинато напојување
Part Number NULL
Brand Apc
Повеќе продукти од Apc