ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

Aruba IAP-205 (RW) Instant 2x2

Quick Overview

Aruba IAP-205 (RW) Instant 2x2

КОД: 907081

Достапност: 48 часа

34.385 ден

ДДВ 18% (вклучено во цената)

Гаранција: 1080 дена

Details

Aruba IAP-205 (RW) Instant 2x2 Features Max. data transmission rate: 867 Mbps Frequency band: 2.4 GHz and 5 GHz Radio protocol: IEEE 802.11 ac Managed: yes Power over Ethernet: yes Number of ports 10/100/1000 Mbps LAN: 1 Built-in Antenna: yes Connection for external antenna: no Wall mounting: yes Ceiling mounting: yes Height: 41.5 mm Width: 150 mm Depth: 150 mm Ethernet: yes

Additional Information

Бренд Hp
Part Number JW212A
Гаранција 1080

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Моќност на дланка!
Нови количини лиценциран мини компјутер
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC
A Class Refurbished

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога зборуваме за Android таблет, сите знаеме дека најдоброто нешто во оваа област се Nexus таблетите. Во следнава статија ќе ги разгледаме предностите и недостатоците на Nexus 10 таблетот на Google

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога купуваме нов монитор освен квалитетот на сликата и големината, пожелно е мониторите да имаат и други функциналности и повеќето од нив се наоѓаат на телото од мониторотВакво тело најчесто се наоѓа на полупрофесионални и професионални серии на монитори

Прочитај повеќе

Што велат клиентите