Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS 230W NB Adapter

Нема залиха
7.124 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 881094
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS 230W NB Adapter • 90XB01QN-MPW000 • N230W-01 ADAPTER/EU
Спецификации
Категорија Полначи за лаптопи
Brand ASUS
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS 230W NB Adapter