Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS Case GT301 TUF Gaming, compact case with tempered glass side panel, honeycomb front panel, 120mm AURA Addressable RGB fan, headpho

Има на залиха
6.818 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 01-02-2023
КОД: 942413
Прашај за залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS Case GT301 TUF Gaming, compact case with tempered glass side panel, honeycomb front panel, 120mm AURA Addressable RGB fan, headpho
Спецификации
Категорија Компјутерски куќишта
Case Type N/A
Power Supplies N/A
Is Gaming Yes
Part Number NULL
Brand ASUS
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS Case GT301 TUF Gaming, compact case with tempered glass side panel, honeycomb front panel, 120mm AURA Addressable RGB fan, headpho
Повеќе продукти од ASUS