Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS Cerberus Arctic Gaming Headset for PCs

Нема залиха
2.998 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 934139
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Design Headphones (Over-Ear) Type headband Principle closed Microphone microphone (detachable), cable microphone Interface jack plug (3.5mm) Frequency range 20Hz-20kHz Impedance 32Ω driver 60mm Cable 2.5m, one-sided Weight 266g Colour black, red Special features volume control
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type Over-ear
Brand ASUS
Backlight N/A
Is Gaming Yes
Part Number NULL
Тип на поврзување Жичани
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS Cerberus Arctic Gaming Headset for PCs
Повеќе продукти од ASUS