Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS Cerberus Arctic multi-color LED backlit gaming

Нема залиха
1.799 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 920944
Нема залиха
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS Cerberus Arctic multi-color LED backlit gaming keyboard with splash-proof design • full SECC metal plate • 12 macro keys and fully rubberized feet
Спецификации
Категорија Жичани тастатури
Brand ASUS
Is Gaming Yes
Interface USB
Part Number NULL
Backlight Multi-color
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS Cerberus Arctic multi-color LED backlit gaming