Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS Cerberus Gaming Mouse, 4 customizable DPI stages

Нема залиха
1.351 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 914105
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS Cerberus Gaming Mouse • 4 customizable DPI stages with LED colour indicator • 4-colour breathing LED illumination • Braided cable with gold-plated USB connector • Max 2 •500 DPI • Black/Red Color • USB
Спецификации
Категорија Жичани глувци
Is Gaming Yes
Mouse sensor type Optical
Interface USB
Backlight Multi-color
Part Number NULL
Brand ASUS
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS Cerberus Gaming Mouse, 4 customizable DPI stages