Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS CERBERUS KEYBOARD, 19KRO (key rollover) (red/blue)

Нема залиха
2.499 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 04-10-2022
КОД: 934134
Нема залиха
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS CERBERUS KEYBOARD • Anti-ghosting: 19KRO (key rollover) • Switch type: Membrane with rubber dome • Backlight: 2 colors (red/blue) • 4-level light setting with breathing mode • Cable /Connector: 2m Braided cable with gold-plated USB connector • Media keys: Volume control • play/pause • previous / next track • Macro keys: 12 macro keys (F1–F12) with macro enable/disable mode •Special feature: Windows key lock
Спецификации
Категорија Жичани тастатури
Brand ASUS
Is Gaming Yes
Interface USB
Part Number NULL
Backlight Multi-color
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS CERBERUS KEYBOARD, 19KRO (key rollover) (red/blue)