Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS Dual Band WiFi 6 (802.11ax) Router RT-AX56U supporting MU-MIMO and OFDMA technology, 802.11n : up to 300 Mbps, 802.11ac : up to 86

Нема залиха
9.000 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 26-09-2022
КОД: 937078
Нема залиха
Гаранција: 1050 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS Dual Band WiFi 6 (802.11ax) Router RT-AX56U supporting MU-MIMO and OFDMA technology, 802.11n : up to 300 Mbps, 802.11ac : up to 86
Спецификации
Категорија Додатоци за мрежа
Brand ASUS
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS Dual Band WiFi 6 (802.11ax) Router RT-AX56U supporting MU-MIMO and OFDMA technology, 802.11n : up to 300 Mbps, 802.11ac : up to 86