Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS Dual-Band Wireless Gigabit Route RT-AC58U, External antenna x 4, Network Standard: IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IPv4, IPv6, Coverage: Large homes, Memory: 128 MB Flash, 128 MB RAM, Operating Frequency: 2

Нема залиха
4.598 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 902707
Нема залиха
Гаранција: 1050 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS Dual-Band Wireless Gigabit Route RT-AC58U • External antenna x 4 • Network Standard: IEEE 802.11a • IEEE 802.11b • IEEE 802.11g • IEEE 802.11n • IEEE 802.11ac • IPv4 • IPv6 • Coverage: Large homes • Memory: 128 MB Flash • 128 MB RAM • Operating Frequency: 2.4 GHz / 5 GHz • Encryption: 64-bit WEP • 128-bit WEP • WPA2-PSK • WPA-PSK • WPA-Enterprise • WPS support • Ports: RJ45 for 10/100/1000/Gigabits BaseT for WAN x 1 • RJ45 for 10/100/1000/Gigabits BaseT for LAN x 4 • USB 3.0 x 1 • Button: WPS Button • Reset Button • Power Button • Package Content: AC adapter • Network cable • Support CD
Спецификации
Категорија Додатоци за мрежа
Brand ASUS
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS Dual-Band Wireless Gigabit Route RT-AC58U, External antenna x 4, Network Standard: IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IPv4, IPv6, Coverage: Large homes, Memory: 128 MB Flash, 128 MB RAM, Operating Frequency: 2