Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS Dual-Band Wireless Router RT-AC1200 V2, AC1200 Dual-Band Wi-Fi Router with four 5dBi antennas and Parental Controls, Super-fast co

Има на залиха
2.799 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 26-09-2022
КОД: 942732
Прашај за залиха
Гаранција: 1050 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS Dual-Band Wireless Router RT-AC1200 V2, AC1200 Dual-Band Wi-Fi Router with four 5dBi antennas and Parental Controls, Super-fast co
Спецификации
Категорија Додатоци за мрежа
Brand ASUS
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS Dual-Band Wireless Router RT-AC1200 V2, AC1200 Dual-Band Wi-Fi Router with four 5dBi antennas and Parental Controls, Super-fast co
Повеќе продукти од ASUS