Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS Dual-Band Wireless Router RT-AC68U, Network Standard: IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IPv4,

Има на залиха
5.799 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 19-05-2022
КОД: 914992
Прашај за залиха
Гаранција: 1050 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS Dual-Band Wireless Router RT-AC68U, Network Standard: IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IPv4,
Спецификации
Категорија Додатоци за мрежа
Brand ASUS
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS Dual-Band Wireless Router RT-AC68U, Network Standard: IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IPv4,