Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS GeForce® GT730 GT730-SL-2G-BRK-V2,PCI Express 2.0, 902 MHz,

Има на залиха
4.999 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 25-01-2023
КОД: 928563
Прашај за залиха
Гаранција: 1050 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS GT730-SL-2G-BRK-V2 • Graphics Engine: NVIDIA GeForce GT 730 • Bus Standard: PCI Express 2.0 • Engine Clock: 902 MHz • CUDA Core: 96 • Memory Clock: 800 MHz • Memory Interface: 64-bit • Interface: D-Sub x 1 • DVI x 1 • HDMI x 1 • HDCP Support • Dimensions: 13.7 x 6.9 x3 cm
Спецификации
Категорија Графички картички
Is Gaming N/A
Memory Type GDDR3
GPU Brand nVidia® GeForce™
RAM Capacity 2 GB
Brand ASUS
Part Number NULL
GPU Model GT 730
GPU Slot PCI-E 2.0
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS GeForce® GT730 GT730-SL-2G-BRK-V2,PCI Express 2.0, 902 MHz,
Повеќе продукти од ASUS